Privaatsuspoliitika

Kaevandi.ee (edaspidi “Veebipood” või “meie”) on pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja isikuandmete vastutustundlikule töötlemisele. Käesolev Privaatsuspoliitika selgitab, kuidas me kogume, kasutame, avaldame, säilitame ja kaitseme teie isikuandmeid, kui külastate või teete oste meie veebipoes www.kaevandi.ee.

1. ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE
Kogume teie isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:
1.1. Tellimuse töötlemine ja täitmine: Kui teete meie veebipoes ostu, palume teil esitada enda kontakt- ja makseandmed, et töödelda ja saata tellimusi.
1.2. Klienditugi: Kui võtate ühendust meie klienditoega, võime koguda teavet teie kohta, et aidata lahendada päringuid või probleeme.
1.3. Turundus: Kui olete sellekohase nõusoleku andnud, kasutame teie kontaktandmeid, et saata teavet meie toodete ja pakkumiste kohta.

2. ISIKUANDMETE JAGAMINE
2.1. Me ei müü ega jaga teie isikuandmeid turunduse eesmärgil kolmandatele osapooltele ilma teie selgesõnalise nõusolekuta. Teie andmeid võidakse jagada usaldusväärsete teenusepakkujatega, kes osutavad teenuseid meie nimel, näiteks kaupade toimetamine või maksete töötlemine.

3. TEIE ÕIGUSED JA EELISTUSED
3.1. Teil on teatud õigused seoses teie isikuandmetega, sealhulgas õigus tutvuda enda kohta käivate andmetega, nõuda nende parandamist, kustutamist või töötlemise piiramist. Samuti võite igal ajal tagasi võtta oma nõusoleku isikuandmete kasutamiseks turunduseesmärkidel, järgides iga turundussõnumi juures olevaid juhiseid või võttes meiega ühendust allpool toodud kontaktidel.

4. ANDMETE TURVALISUS
4.1. Oleme rakendanud asjakohaseid füüsilisi, tehnilisi ja korralduslikke turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise, volitamata avalikustamise või juurdepääsu eest.

5. COOKIE’D (küpsised)
5.1. Meie veebipood kasutab cookie’sid, et parandada kasutajakogemust ja analüüsida veebisaidi kasutust.

6. MUUDATUSED PRIVAATSUSPOLIITIKAS
6.1. Me võime aeg-ajalt uuendada käesolevat Privaatsuspoliitikat. Muudetud versioon avaldatakse meie veebilehel koos muutmiskuupäevaga.

KONTAKT
Kui teil on küsimusi käesoleva Privaatsuspoliitika või teie isikuandmete töötlemise kohta, võtke meiega ühendust:

E-post: anu@kaevandi.ee
Telefon: (+372) 52 84 655

Täname teid, et olete usaldanud meid oma isikuandmetega. Me oleme pühendunud nende kaitsmisele ja austame teie privaatsust.

Menüü